Louis Jadot Clos Vougeot Grand Cru 2020
KLIMAAT & TERROIR: De 50 hectaren van Clos Vougeot hebben een ideale oostelijke expositie. De bodemgesteldheid varieert van kalksteen en klei tot grind.
VINIFICATIE: De fermentatie vindt drie tot vier weken plaats in roestvrijstalen tanks. Na de alcoholische vergisting vindt er 18 maanden houtlagering plaats.
DRUIVEN: pinot noir
ALCOHOL PERCENTAGE: 13,50%
GEUR & SMAAK: De wijn is krachtig en diep met een elegante complexiteit. De wijn heeft een uitgesproken floraal bouquet.
SERVEERSUGGESTIE: Te serveren bij haute cuisine gerechten. Bijvoorbeeld geroosterd rood vlees, fazant of wild zwijn. Of rijpe zachte kazen.
WEETJE: Louis Jadot heeft het één na grootste wijngaardbezit in Clos Vougeot, namelijk meer dan 2 hectare.
Artikelnummer | 67374 |
Wijnhuis | Louis Jadot |
Streek | Bourgogne |
Druifsoort | Pinot Noir |
Wijnsoort | Rode wijn |
Jaargang | 2020 |
Inhoud | 750 ml |
Land | Frankrijk |
Gratis bezorgd binnen een straal van 20 km of bij besteding van € 100,-
Wanneer dit niet het geval is bedragen de verzendkosten € 6,95. Uiteraard is gratis afhalen in onze winkel ook mogelijk.
